Kamau Accent Table
"*" indicates required fields
Description
Double layered table features recycled elm wood accented with nail details on an iron frame. Solid wood will continue to move with temperature and humidity changes, which can result in small cracks and uneven surfaces, adding to its authenticity and character.
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Kamau |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Denim Chairside Table
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.