Stockten English Arm L-Shape Sectional with Casters
Call for Price
30''Seattle Bar Stool
Call for Price
Maiva Side Table, White
"*" indicates required fields
Description
Soft, aged white finish on solid mango wood circle motif base, with rub-through distressing on the mindi veneer inlay top.
Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Detail Color | White |
| Style | Rustic |
| Collection | Maiva |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.