
Madison Sleep Roll Arm Left Hand Facing Apartment Sofa
Call for Price
Delicate Flowers Framed Prints, S/2
Call for Price
Martine 20-Inch Drink Table – 92N Windsor
"*" indicates required fields
Description
For the playful, mid-century-inspired Martine Drink Tables, a solid-cherry tripod base is formed from three thin, rounded legs with lively curves. The round top holds an inset mirror that cheerfully reflects the room’s light.
Additional information
| Dimensions | 13 × 13 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Martine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Martine Pillowback Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Cottage |
Martine Skirted Chair
| Dimensions | 39 × 35 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.