Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
Rora Side Table
"*" indicates required fields
Description
Equal parts relaxed and refined, this side table embodies casual coastal style. Wrapped in natural woven banana plant, creating unique texture and concentric color patterns. The airy open center allows for extra display space.
Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Rora |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.