Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
Home Accents - Long Sofa Table in Taupe Gray
Call for Price
Rora Round Accent Table
"*" indicates required fields
Description
Equal parts relaxed and refined, this accent table embodies casual coastal style. Featuring natural woven banana concentrically wrapped to create unique color patterns and textures.
Additional information
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Rora |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.