Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
Destinations Collection - Cambria Accent Table in Ocean Blue
Call for Price
Rora Open Coffee Table
"*" indicates required fields
Description
Equal parts relaxed and refined, this cocktail table embodies casual coastal style. Wrapped in natural woven banana plant, creating unique texture and concentric color patterns. The airy open center allows for extra display space.
Additional information
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 46 × 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Rora |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.