Eden Upholstered Bed
Call for Price
Samson Side Table
"*" indicates required fields
Description
Featuring equestrian inspired lines, this hand forged steel side table is finished in aged black, with a clear tempered glass top.
Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Samson |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Chairside Table
Americana Modern – Denim Chairside Table
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.