Z4 Knife Arm Full Sleeper Sofa
Call for Price
Z4 Knife Arm King Sleeper Sofa
Call for Price
Spector Accent Table
"*" indicates required fields
Description
Elegant and sophisticated, this round accent table features a brushed brass and satin black iron base with black marble details and a black glass top.
Additional information
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Spector |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Chairside Table
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.