Paris Leather Upholstered Bed
Call for Price
Lucio STOOLS 44556-30WE/1B25BQF4
Call for Price
AE-D40-85 – Mainland Wicker Oval Cocktail Table W/ Tempered Glass
"*" indicates required fields
SKU:
AE-D40-85
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Hularo, Glass |
|---|---|
| Volume | 18 cft |
| Weight | 61 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 40 × 18 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.