Manhattan Upholstered Bed
Call for Price

Link Non-extendable table 50553/5661+90864/48
Call for Price
AE9-669 – Kate Mini Cocktail Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Stump Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Top/Base combination ONLY. |
| Volume | 5 cft |
| Weight | 22 lb |
Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 19.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.