Carmine Gilliam Leg Table
Call for Price
Carmine Beatrix Square Coffee Table
Call for Price
Carmine Beatrix Rectangular Coffee Table
"*" indicates required fields
SKU:
151-910
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: black, Cocktail & Coffee Tables, Hammary, Light Stain
Description
Create a warm and inviting living space with this rectangular coffee table from our carmine collection. Beautifully designed in a Latte finish with Dark Nickel hardware, it offers plenty of storage with one drawer and one wood shelf. It also has casters for easy mobility.
Additional information
| Dimensions | 28 × 50 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Black |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Carmine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Carmine Beatrix Drawer End Table
Carmine Beatrix Square Coffee Table
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.