CBA-603-V1 – Monterey Cocktail Table – Hawthorne Light
"*" indicates required fields
SKU:
CBA-603-V1
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Metal |
|---|---|
| Notes | Single shelf |
| Volume | 37 cft |
| Weight | 198 lb |
Additional information
| Weight | 198 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.25 × 60.25 × 18 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.