CR9-603-5 – Details Custom Ryder Cocktail Table – 116″ To 132″
"*" indicates required fields
SKU:
CR9-603-5
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables, Gray
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Oak Veneers, Maple Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Configurable cocktail table – choose from pedestal options and veneer species, by the inch |
| Volume | 66 cft |
| Weight | 332 lb |
Additional information
| Weight | 332 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 72 × 19.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.