Modern Cove Drawer Chest
Call for Price
Z4 Knife Arm Queen Sleeper Sofa
Call for Price
CT1003-MK – Greek Key Cocktail Table-Mink Grey
"*" indicates required fields
SKU:
CT1003-MK
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Century Furniture, Cocktail & Coffee Tables, Gray
Description
Transitional clean lines, the Greek Key cocktail table is crafted from Beech solids and features Crushed Bamboo fields. Legs extend down from the corners, folding up to support an open shelf forming the greek key design.
Product Details
| Material | Crushed Bamboo, Beech Solids |
|---|---|
| Notes | **Limited Quantities Available**Beech solids with crushed BambooOpen shelf at base |
| Volume | 32 cft |
| Weight | 157 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 54 × 20 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.