Katina Coffee Table
"*" indicates required fields
Description
Hand forged iron with lightly antiqued gold leaf. Top and gallery shelf are clear, tempered glass.
Additional information
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 47 × 21 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Katina |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.