Eden Upholstered Bed
Call for Price
Woods Edge Coffee Table, White
"*" indicates required fields
Description
A cast replication of a natural tree trunk, the Woods Edge Coffee table features deep textures and grains finished in aged sierra brown with a matte topcoat.
Additional information
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 42 × 15 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Woods |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Woods Edge Coffee Table, Sierra
Related products
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.