Connery Bed Headboard Only Full - Queen - Special Order
Call for Price
Southpark Leather Sofa
Call for Price
CAA-723 – Cadence Console Table – Faux Marble
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Glass Reinforced Concrete |
|---|---|
| Notes | GRC hydro-dipped faux marble |
| Volume | 41 cft |
| Weight | 310 lb |
Additional information
| Weight | 310 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 68 × 32 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Modern |
| Collection | Cadence |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.