Griffith Park Canyon Entertainment Credenza
Call for Price
Ellery Roll Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
CT6021-CN – Atlas Console Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Gmelina Veneers, Gmelina Solids |
|---|---|
| Notes | Wire brushed Gmelina solids and veneer with natural saguran top and open shelf below finished in an off-white color |
| Volume | 27 cft |
| Weight | 69 lb |
Additional information
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 33.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Coastal |
| Collection | Atlas |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
CT6002K-CN – Atlas Bed – King 6/6
CT6002Q-CN – Atlas Bed – Queen 5/0
CT6003-CN – Atlas Six Drawer Dresser
CT6004-CN – Atlas Single Drawer Nightstand
CT6005-CN – Atlas Three Drawer Nightstand
CT6008-CN – Atlas Cocktail Table
CT6012-CN – Atlas Three Drawer Desk
CT6020-CN – Atlas Side Table
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console Table
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.