Stockten English Arm Sofa with Casters
Call for Price
Destinations - Keystone Table in Honey
Call for Price
Kamala Console Table
"*" indicates required fields
Description
With modern simplicity, this console table is layered in an oak veneer and finished in a light mushroom gray stain featuring two hidden storage drawers. Sits on a stainless steel base finished in brushed nickel.
Features
| Storage | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 54 × 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kamala |
| Features | Storage |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.