Today’s Hours Getting Hours
Larson Solid Wood Rectangle Coffee Table
Call for Price
Duncan Solid Wood Rectangle Dining Table
Call for Price
Larson Solid Wood Rectangle Console Table
"*" indicates required fields
Description
The Larson Console Table combines style and sustainability with its FSCĀ® certified reclaimed pine, ensuring an eco-friendly and durable design. With its modern, minimalist look, this console table combines rustic charm with contemporary style, making it a versatile addition to any hallway, entryway, or living space.
Product Details
| Overall Dimensions | 68āW x 20āD x 30āH |
|---|---|
| Materials | Reclaimed Pine |
| Colors | Carbon Black |
| Weight | 81.57 lbs |
Additional information
| Weight | 81.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 68 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Detail Color | Carbon Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Larson |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Larson 96″ Dining Table
Larson Solid Wood 2dr Cabinet
Larson Solid Wood 2dr Cabinet – White Wash
Larson Solid Wood 4dr Cabinet
Larson Solid Wood 4dr Cabinet – White Wash
Larson Solid Wood Rectangle Coffee Table
Larson Solid Wood Tall Cabinet
Related products
Melange Thin Metal Console
Melange Console Table
Ciao Bella Flip-Top Console
Warner Console Table With Stone Top
| Brand | Century Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Poplar, Stone, Wood, Wood Veneers |
| Style | Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.