70C-625 – Mesa Gregory Lamp Table – Napa Cerused/Melange
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Wire Brush Oak Veneers, Wire Brush Oak Solids, Pin-Knotty Walnut Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | 70C Special Combo finishCase/Drawer finish: Napa – cerused with Shelf finish: MelangeSingle drawer above one adjustable shelf. |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 95 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 28.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Erabella Side Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.