Heritage Panel Headboard
Call for Price

Octavia TABLES 50576/25+91462/42
Call for Price
B1A-622 – Vance Accent Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Stone, Metal |
|---|---|
| Notes | Polished nickel finish metal base with Pulsar stone top |
| Volume | 12 cft |
| Weight | 59 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 24.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.