B2W-626 – Benjamin Side Table – White Rustic
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | **Limited Quantities Available**B2W White RusticOne soft-close drawer with open shelf at baseTextured pewter hardware and ferrules |
| Volume | 15 cft |
| Weight | 80 lb |
Additional information
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 27.5 × 26.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Chambers Rectangular Drawer End
Erabella Side Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.