Palette Brown Tall Bunching Table
$776.00 Original price was: $776.00.$498.99Current price is: $498.99.
Libby Fabric Sofa
$3,238.00 Original price was: $3,238.00.$1,998.99Current price is: $1,998.99.
Palette Brown Short Bunching Table
"*" indicates required fields
Description
Elevate the look of your living space with the Palette short bunching table, an alluring blend of European design and nature-inspired beauty. A light travertine stone top rests upon a contrasting, curved wood base, evoking the illusion of a floating surface. Part of a table collection with three distinct heights and sizes, the Palette short bunching table can be paired with other versions to create a layered, visually captivating look that expands surface space without crowding a room.
Product Details
| Collection | Palette |
|---|---|
| Style | Transitional |
| Type | End Tables |
| Carton Volume | 10.623 |
| Carton Weight | 69.000 lb |
| Product Weight | 69 lb |
| Carton Volume | 8.114 |
Additional information
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 15 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Palette |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.