Riley TABLES 64539-WE/6930
Call for Price
Dearborn Cocktail Table - Oak / 508 Mink
Call for Price
C9H-622 – Compositions Side Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | C9H BridgetonOpen shelf at base |
| Volume | 10 cft |
| Weight | 49 lb |
Additional information
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 22.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.