
Stressless® Magic (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Call for Price
Allure Track Arm Bench Seat U-Shaped Sectional
Call for Price
CA2-622 – Cadence Side Table – Sand Cerused
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | CA2 Sand CerusedAntique brass stretcher and metal accents |
| Volume | 19 cft |
| Weight | 98 lb |
Additional information
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 24 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cadence |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.