CA9-631 – Cadence Accent Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Metal, Marble |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Carrara marble inset top with antique brass trim and upright |
| Volume | 7 cft |
| Weight | 70 lb |
Additional information
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 22 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Cadence |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.