CA2-222 - Cadence Two Drawer Nightstand - Sand Cerused
Call for Price

Stressless® Consul Home Office
Call for Price
Calabria End Table
"*" indicates required fields
Description
Inspired by soothing earth tones and natural textured materials, the Calabria End Table showcases a simple curved silhouette in woven seagrass atop a naturally finished mango wood plinth foot.
Additional information
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 24 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Calabria |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Chambers Rectangular Drawer End
Liam Square End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.