Club Aluminum Square Outdoor End Table
"*" indicates required fields
SKU:
3336
Category: End tables
Tags: black, Black, Brown, Gray, White & Ivory, End Tables, Summer Classics
Description
The Club Aluminum End Table features a classic style that mixes with an array of outdoor looks. Handcrafted from sturdy wrought aluminum with a UV-resistant powder-coated finish, this all-weather table works well as a side table, cocktail table, coffee table, or used in multiples as a bunching table.
Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 22.5 × 21 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Black |
| Detail Color | Black, Brown, Gray, White & Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Club Aluminum |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Club Aluminum Rectangle Outdoor Bar Table
Club Aluminum Rectangle Outdoor Slatted Coffee Table 48 In. W X 21 In. H
Club Aluminum Square Outdoor Table
Club Wrought Aluminum Outdoor Adirondack Chair
Club Wrought Aluminum Outdoor Backless Bench 60 In.
Club Wrought Aluminum Outdoor Bar Stool
Club Wrought Aluminum Outdoor Counter Stool 24 In.
Club Wrought Aluminum Outdoor Slatted Rocker
Related products
Liam Square End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.