Modern Koda Panel Bed King
Call for Price
Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
CSB-102-10 – Details Logan Round Drink Table – Bronze
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Metal, Glass |
|---|---|
| Notes | Oil rubbed bronze metal frameClear glass with bevel insert |
| Volume | 3 cft |
| Weight | 14 lb |
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 22 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Bronze |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.