CT4010-PN – Pawleys Tier Table-Peninsula
"*" indicates required fields
Description
Crafted from Mahogany solids and veneers, the Pawley’s Tier Table features three rectangular surfaces supported by square wood posts that wrap around the base shelf holding the table off the ground giving it a lighter and airy feeling.
Product Details
| Material | Mahogany Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Notes | Mahogany solids and veneersTwo fixed shelves |
| Volume | 17 cft |
| Weight | 86 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 34 × 27 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.