Lea Dining Chair - Special Order
Call for Price
Ventura Panel Storage Bed
Call for Price
CT4018-MK – Mojito Spot Table-Mink Grey
"*" indicates required fields
Description
An artful little drinks table, our Mojito spot table is crafted from Mahogany solids and veneers. A round top held by three pewter finished tapered metal legs attaches to a triangular wood frame shelf at the base. Perfect spot for a Mojito, or a cup of coffee in the morning.
Product Details
| Material | Metal, Mahogany Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Notes | Mahogany solids & veneer with Bronze finish iron base |
| Volume | 7 cft |
| Weight | 30 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 24 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Chambers Rectangular Drawer End
Liam Square End Table
Modern Farmhouse End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.