Griffith Park Griffith Park Cocktail Table
Call for Price
Mikkel Table Lamp
Call for Price
CT5044-PN – Miramar Large Side Table – Peninsula
"*" indicates required fields
Description
A four legged base crafted of Mahogany solids in the Peninsula Finish, an off white with grey undertones, holds a removable tray top wrapped in fine Saguran raffia in a Natural Finish. Three sizes allow you to create a nesting series or use alone as a pull up drinks table.
Product Details
| Notes | Mahogany solids & natural saguran |
|---|---|
| Volume | 10 cft |
| Weight | 22 lb |
Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 24 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.