Avaline Carmen Three Drawer Nightstand
Call for Price
Hedera Table Lamp
Call for Price
CT6055 – Honu Tray Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Raffia, Metal, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Medium-to-dark finish on mahogany frame with raffia top and fixed shelf top below |
| Volume | 12 cft |
| Weight | 39 lb |
Additional information
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 28 × 28 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
End Table
Liam Round End Table
Modern Farmhouse End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.