Converge Coffee Table
Call for Price
Weatherford - Cornsilk Ellesmere Credenza
Call for Price
Destinations Collection – Narrow End Table in Pure White
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Destinations |
|---|---|
| Suite | Destinations |
| Categories | Living Room |
| Type | Tables |
| Width | 14.0 |
| Depth | 22.0 |
| Height | 25.0 |
| Number of Drawers | 1 |
| Number of Shelves | 1 |
| Additional Information | The Destinations Collection is a pre-finished, quick ship collection available to ship in 30 days or less! Contact a local dealer to learn more. |
Additional information
| Dimensions | 22 × 14 × 25 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Destinations |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Olmsted Round End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.