Galerie Oval Spot Table
$924.00 Original price was: $924.00.$578.99Current price is: $578.99.
Galerie Round End Table
Call for Price
Galerie Rectangular End Table
"*" indicates required fields
Description
The Galerie Rectangular End Table has a metal base with a glass top and an antique mirrored shelf. Some assembly is required.
Additional information
| Dimensions | 28 × 23 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Gold |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Contemporary |
| Collection | Galerie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Galerie Oval Spot Table
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Liam Square End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.