Harris Wicker Round Outdoor Pedestal End Table 22 In. W X 26 In. H
"*" indicates required fields
Description
Inspired by the relaxed nature of outdoor living, the Harris End Table features a distinctive hourglass, woven wicker base with a circular Superstone top. Sturdy, woven N-Dura™ resin wicker is durable and exceptionally weather resistant, providing year-round beauty and long-lasting enjoyment.
Additional information
| Weight | 31.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 26 in |
| Brand | Summer Classics |
| Color | Black |
| Detail Color | Black, Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Harris |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Harris Wicker Oval Outdoor Pedestal Coffee Table 59 In. W X 16 In. H
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Olmsted Round End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.