Honeycomb End Table
"*" indicates required fields
Description
**Final Sale – All Items are sold as is, no returns unless damaged upon receipt. Taking it’s cues from the busy honey bee, this unique table features a honeycomb inlay of bluestone in the reclaimed Pine top. Iron rebar legs form the overlapping high/low base.
Product Details
| Item Weight | 37 |
|---|---|
| Materials | Reclaimed Pine, Blue Stone and Iron |
| Opportunity Buy | YES |
| Weight Capacity | 44lbs. |
| Dimensions | W:20 x D:20 x H:24 |
Additional information
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 24 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Gold |
| Style | Industrial |
| Collection | Honeycomb |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Liam Round End Table
Modern Farmhouse End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.