Holly Upholstered Platform Bed
Call for Price
Archetype Media Console
Call for Price
Julie End Table
"*" indicates required fields
Description
Simplistic elegance displayed in a thinly trimmed frame, finished in a burnished antique gold on birch wood, outlining every side with rich mottled antique mirror.
Additional information
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 22 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Silver |
| Style | Glam |
| Collection | Julie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Erabella Side Table
Liam Square End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.