Dwyer Storage Bed - California King / 809 Ebony
Call for Price
CSA-403-5 - Details Wynwood Chairside Table
Call for Price
Modern Ellis End Table
"*" indicates required fields
Description
The Ellis End Table combines the organic charm of a natural oak base with the refined elegance of a honed white quartz top. This piece is elegantly designed with open-air shelving below, offering both functionality and a sophisticated aesthetic, perfect for complementing any living space with a touch of natural beauty and practical elegance.
Product Details
| Natural Oak base | Yes |
|---|---|
| Honed White quartz top | Yes |
Additional information
| Dimensions | 24 × 28 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Organic Natural Oak |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Modern Ava End Table
Modern Bedside Table
Modern Bowie Bed King
Modern Brando Bed -Special Order
Modern Brando Cal King Bed
Modern Brando Cal King Bed with Panels
Related products
Liam Round End Table
Liam Square End Table
Modern Farmhouse End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.