Nadette Nesting Tables, Blue, S/2
"*" indicates required fields
Description
Modern and sophisticated, this set of two nesting tables features strong angular lines and is layered in dark espresso finished mindi veneer. Sizes: Sm-16x19x16, Lg-18x22x18
Additional information
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 21 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Rustic |
| Collection | Nadette |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Nadette Nesting Tables, Espresso, S/2
Nadette Nesting Tables, Natural, S/2
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Olmsted Round End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.