Distressed Willow Server
Call for Price
Round Dining Table-Top
$910.00 Original price was: $910.00.$598.99Current price is: $598.99.
Premise Rectangular Drawer End Table
"*" indicates required fields
Description
Enjoy a warm up to date look with the Premise collection. Constructed of Walnut veneers with elegant tapered legs that support floating tops. Charging capabilities on the chairside table and casters on the coffee table are just some of the notable features this collection offers.
Additional information
| Dimensions | 26 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Gray |
| Detail Color | Medium Stain |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Premise |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Premise Rectangular Coffee Table
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Chambers Rectangular Drawer End
End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.