Woven Kubu Highback Side Chair
Call for Price
Zane 66" Executive Desk
Call for Price
Reclamation Place Trestle Drawer End Table
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 28 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Reclamation Place |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Reclamation Place Bookcase
Reclamation Place Square Coffee Table
Reclamation Place Trestle Rectangular Cocktail
Reclamation Place Trestle Rectangular Cocktail Table
Reclamation Place Trestle Round Cocktail Table
Related products
Chambers Rectangular Drawer End
Liam Round End Table
Liam Square End Table
Modern Farmhouse End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.