Hidden Treasures Deco Glass "c" Table
Call for Price
Chairside Table
Call for Price
Rect End Tbl-base
"*" indicates required fields
SKU:
16510
Category: End tables
Tags: Brown, End Tables, Reclaimed Natural Pine, Riverside Furniture
Description
Product Details
| Dimensions | 00.00″W X 00.00″D X 00.00″H |
|---|---|
| Weight | 17.64 lbs |
Additional information
| Weight | 17.6 lbs |
|---|---|
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Reclaimed Natural Pine |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Weatherford |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Erabella Side Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.