Hidden Treasures Oak Grain Drum End Table
Call for Price
Hidden Treasures Deco Glass "c" Table
Call for Price
Rect End Tbl-blustone Top
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Rect End Tbl-Blustone Top | Constructed of an authentic Bluestone top & Pine solid base |
|---|---|
| Rect End Tbl-Blustone Top | Fixed wood slat bottom shelf |
| Dimensions | 23.00″W X 26.00″D X 24.00″H |
| Weight | 72.75 lbs |
| Fixed wood slat bottom shelf | Yes |
Additional information
| Weight | 72.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bluestone |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Weatherford |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Erabella Side Table
Liam Round End Table
Modern Farmhouse End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.