Blue Ridge Ottoman
$676.00 Original price was: $676.00.$398.99Current price is: $398.99.
6/6 Panel Footboard
Call for Price
Sandler Drawer End Table
"*" indicates required fields
Description
Modern energy along with urban practicality are creatively combined for a clean, bold style statement in the Sandler collection.
Additional information
| Dimensions | 26 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Black |
| Detail Color | Dark Stain |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sandler |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Chambers Rectangular Drawer End
Liam Square End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.