Modern Fawn Martini Table
$722.00 Original price was: $722.00.$478.99Current price is: $478.99.
Tranquility - Miranda Kerr Home Accent Table -stone top
$833.00 Original price was: $833.00.$548.99Current price is: $548.99.
Modern Sienna Martini Table
The Sienna Martini Table stands as a testament to modern elegance, featuring a sculptural White Plaster base that contrasts beautifully with its sleek, cast Aluminum top.
"*" indicates required fields
Description
The Sienna Martini Table stands as a testament to modern elegance, featuring a sculptural White Plaster base that contrasts beautifully with its sleek, cast Aluminum top. This piece is the epitome of chic functionality, offering a stylish surface for beverages or enhancing a space with its sophisticated aesthetic charm.
Product Details
| Cast Aluminum finish: White Plaster | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 12 × 12 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Modern |
| Collection | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Modern Aceton Bed King
Modern Aceton Bed Queen
Modern Astrid Drawer Chest
Modern Astrid Drawer Dresser
Modern Astrid Drawer Nightstand
Related products
Erabella Side Table
Liam Round End Table
Liam Square End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.