Raymond Leather Zero Gravity Power Recliner
Call for Price
Industrial Etagere
Call for Price
Stressless® Ellipse table
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Flexible and easy-to-move. Our Stressless Ellipse table is a table when you need it – it keeps everything within easy reach wherever you choose to sit. Simply slide it close, to maximize your comfort zone.
Product Details
| Wood color | Oak stain |
|---|
Additional information
| Dimensions | 19.29 × 14.96 × 18.9 in |
|---|---|
| Brand | Stressless |
| Color | Brown |
| Style | Scandinavian |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Carpenter Brown Lamp Table
Chambers Rectangular Drawer End
Rectangle End Table
Rectangle End Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.