Today’s Hours Getting Hours
30510 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
466 Copius Swivel Chair
| Dimensions | 39 × 33 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
484 Hoyt Chair
| Dimensions | 35 × 28 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
52410 Chair
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
6054 Beau Chair
| Dimensions | 38 × 34 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
7000 Series Selectionals
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
70135 New Traditions Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
746 Marshall Chair
| Dimensions | 37 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
83-48 Tarlow Bench
| Dimensions | 18.5 × 48.5 × 16.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
931670BD Sofa
| Weight | 166 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Accent Ottoman P068900
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Ailor Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Transitional |
Ailor Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Transitional |
Ailor Sofa with Drop Down Tray
| Dimensions | 40 × 95 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Blue |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Andalucia Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern, Traditional |













