Today’s Hours Getting Hours
040100 Round Ottoman
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 19 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
1320-31 Addie Push Back Recliner
| Dimensions | 39 × 35 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
16” Cambria Accent Table
| Brand | John Thomas Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
1630-69 Willow Swivel Chair
| Dimensions | 37 × 34 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
1C32H EZ1C00H Minimum Proximity Recliner
| Dimensions | 41 × 36 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Headrest, Leather, Power, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
1Q00-Sect Tyler Sectional
| Dimensions | 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
2634 Charlie Chair
| Dimensions | 37 × 40 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
2634 Charlie Chair
| Dimensions | 37 × 40 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
2907M Hutton Medium Cocktail Ottoman
| Dimensions | 25 × 25 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Traditional |
2917AL Louis Ottoman
| Dimensions | 19 × 23 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
2C00-10 Luca Large Ottoman
| Dimensions | 25 × 39 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
309 Smyrna Queen Sleeper
| Dimensions | 38 × 81 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Sleeper, Upholstered |
| Style | Transitional |
3904AL Hayli Leather Chair
| Dimensions | 37 × 33 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Black, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
3B04 Paxton Chair
| Dimensions | 39 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |










